Teslimat ve İade

Siparişleriniz Ankara’da bulunan mağazamızda tecrübeli ekibimizce özenle hazırlanmaktadır.

Firmamızın sorumluluk üstlenebilmesi için ilgili sayfadaki bütün sipariş bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmiş olmalıdır. Gerektiğinde belirtilen telefon numarası ve e-mail adreslerinden sizinle bağlantı kurulabilmelidir. Teslimat için belirtilen zamanda ve adreste alıcının bulunmaması durumunda çiçek adreste bulunan kişiye isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir.

Gönderilen adreste hiç kimsenin bulunmaması veya adresin yanlış olması halinde sipariş veren kişi ile bağlantı kurulur. Bu durumda sipariş gecikmeli olarak teslim edilecektir. Sipariş iptal edilemez ve para iadesi yapılmaz. Teslim gününün tatile denk gelmesi durumunda alıcı evde veya iş yerinde yok ise ve çiçeğin teslim edileceği komşu, güvenlik, görevli bulunamamışsa ertesi gün yapılacaktır. Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat şekil, zaman ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir.

Alıcı adreste bulunamazsa teslim edilecek çiçek evlerde komşu, apartman görevlisi veya güvenliğe, işyerlerinde çalışma arkadaşlarına veya güvenliğe, hastane veya otellerde resepsiyon veya danışmaya, güvenlik bölgelerinde ve kurumlarda yetkili kişilere veya nöbetçi subay ve erlere isim, soyisim ve imzası karşılığında teslim edilir.

Sitemizden 7 gün 24 saat online olarak sipariş verilebilir. Sipariş teslimi 09:30 – 21:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Özel günler dışında çiçek siparişler belirtilen saatte yapılacaktır. Aynı gün teslimat için en geç sipariş verme saati 21:00 dır.

Siparişin İptali

Çiçek canlı bir ürün olduğundan iadesi mümkün değildir. Siparişiniz hazırlanmamış veya yola çıkmamışsa iptal edilebilir, sadece teslimatın şirketimizden kaynaklanan bir nedenle zamanında yerine ulaşmaması durumunda sipariş iptal edilmesi mümkündür.

Kanuni Hakkımız / Haklarınız

Bu siteden çiçek siparişi verildiğinde müşteri ile ihtilaf durumunda;

Şirketimiz sipariş verene karşı o an en fazla sipariş verilen ürün bedeli kadar sorumludur. Anlaşmazlık durumlarında Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Bu sitede belirtilen taahhütler yerine getirilmediği hallerde müşteri / satıcının dava etme yetkisi doğar. Müşteri sipariş verdiğinde bu maddelerde belirtilen koşul / kuralları kabul etmiş sayılır.